top of page

Projektowanie prezentacji w PowerPoint

Szkolenie otwarte

terminy

19.07.2022

NIECO WIĘCEJ O SZKOLENIU

Podczas całego dnia warsztatów uczestnicy będą angażowani w rozmaite zadania i ćwiczenia, w czasie których poznają metody oraz sposoby projektowania prezentacji. Warsztaty nie dotyczą początkowej nauki programu PowerPoint. Tutaj  uczestnicy dowiedzą się, jak wykorzystać zmysł wizualny do przedstawiania własnych myśli za pomocą slajdów. Podczas warsztatów  zostanie dokonany przegląd zasad tworzenia slajdów i na każdym etapie zostaną wykonane praktyczne ćwiczenia. Uczestnicy dowiedzą się, jak te  zasady stosować w praktyce. 

ZAKRES
SZKOLENIA

Przyśpieszenie pracy z PowerPoint

Wszystko co uczestnicy muszą wiedzieć o PowerPoint aby zacząć go używać 3 razy szybciej Wyrównanie wiedzy na temat PowerPoint wśród uczestników.

Kompozycja i układanie treści

dla różnego rodzaju slajdów (tytułowe, informacyjne, wykresy, tabele, infografiki i wiele innych). Zastosowanie m.in. balansu, white space, hierarchii i kontrastu w prezentacji.

Animacje i flow w prezentacji

Możliwości łączenia slajdów w historię. Zaawansowane animacje w prosty sposób. 

Szczegóły szkolenia

Bez względu na branżę, w której pracujesz, lub doświadczenie jakie masz w zakresie wizualizacji.

Grupa

 max. 10 osób

Długość kursu

1 dzień | 6 godzin

19.07.2022:

start 9:00 - 16:00

( w tym 3 przerwy)

Teoria a praktyka 

30/70

Koszt 

650zł 

Dla kogo jest to szkolenie?

Bez względu na branżę, w której pracujesz, lub doświadczenie jakie masz w zakresie wizualizacji.

Sprzedaż

Marketing

HR i Finanse

Administracja

Dlaczego warto?

  • Naucz się tworzyć profesjonalnie wyglądające prezentacje
  • Podnieś swoje kompetencje i kwalifikacje na rynku pracy
  • Zaoszczędź czas i pieniądze przy tworzeniu prezentacji
  • Poznaj lepiej narzędzie którego używasz i odkryj jego nowe możliwości
  • Osiągnij łatwość w klarownym przekazywaniu informacji
Obraz6.jpg

Trener

Adam Stachowski

Założyciel presente design, kreator, grafik, trener, pasjonat nowych technologii. Z prezentacjami związany od 2009 roku jako jeden z pierwszych użytkowników i tester nowych funkcjonalności w PREZI. 

Uczestnik corocznych spotkań użytkowników PREZI podczas „PREZI DAY” w Amsterdamie i Nowym Yorku.  Wiedzę na temat projektowania prezentacji uczył się od najlepszych międzynarodowych trenerów takich jak Nancy Duarte, założycielki  Durate.com - największej na świecie agencji projektowania prezentacji, podczas szkolenia w San Francisco  USA oraz  Garr’a Reynolds’a, autor bloga presentationzen.com podczas szkolenia w Paryżu.

 

Wiedzę, doświadczenie i umiejętności projektowania prezentacji wykorzystuje podczas wykonywania prezentacji dla największych firm polskich i międzynarodowych, jak również szkoleń z projektowania. W trakcie swojej kariery zawodowej szkolił  m.in. :

AEGON, Trynity, InPost, Grafton, HRK, Liberty Direct, Adampol, Maspex, Toyota, ING, KPMG, Wrigley, Orange, Colgate Palmolive, Budimex, HBO, DUON, Sitech, SEAT, Orbis, Elektrotim, WCTT, ASSECO, KGHM, PGNiG, PZU i wiele innych.

Szkolenie PowerPoint
bottom of page