top of page

(naprawdę zaawansowane)

SZKOLENIE  POWERPOINT

NIECO WIĘCEJ O SZKOLENIU

W celu dopasowania szkolenia do grupy uczestników opracowaliśmy moduły szkoleniowe, które  odpowiadają różnym potrzebom projektowania prezentacji. Począwszy od przyśpieszenia pracy w PowerPoint, podstawy projektowania, zaawansowane projektowanie, zaawansowane animacje oraz projektowanie prezentacji z dużą ilością danych do czytania. Moduły można łączyć ze sobą i poznawać kolejne możliwości wykorzystania programu PowerPoint.  Szkolenia PowerPoint realizujemy online. Poniżej opis poszczególnych modułów.

Przyśpieszymy pracę
w PowerPoint nawet o
300%!

Zaczynamy od technicznej części szkolenia aby poznać wszystko co uczestnicy muszą wiedzieć o PowerPoint aby zacząć go używać 3 razy szybciej i zacząć zaawansowaną część dotyczącą wizualizacji graficznej. Omawiamy na praktycznych przykładach zastosowanie kluczowych funkcji PowerPoint i ich kombinacji, m.in. sposoby dodawania treści, formatowanie, docinanie, wyrównywanie skomplikowanych struktur.

wymagania 

Uczestnik przed szkoleniem powinien znać PowerPoint na poziomie podstawowym.

dla kogo

Moduł zalecany dla każdego uczestnika, który styka się z prezentacjami w swojej pracy. Bez względu na branżę, w której pracuje uczestnik  lub doświadczenie w zakresie wizualizacji danych.

teoria a praktyka

10/90

czas trwania

2h

Podstawy wizualizacji

Sposoby wizualizacji i ich odpowiedni wybór do różnych danych i informacji. Poznamy zastosowanie zasad panujących w projektowaniu prezentacji, głównie hierarchii oraz kontrastu, ale również zastosowanie balansu, white space, proporcji, oraz jednolitości.

Wykonujemy ćwiczenia związane z budowaniem infografik, modyfikacji wykresów i tabel, timeline i inne.

Ten moduł pozwoli zrozumieć elementy i zasady projektowania. Zawiera wprowadzenie do elementów każdego projektu: typografii, koloru, formy, siatek
i struktury. Podczas tego modułu będziemy poznawali zasady kompozycji i układanie treści dla różnego rodzaju slajdów i sposoby na ich uatrakcyjnienie.

wymagania 

Uczestnik przed szkoleniem powinien znać podstawy PowerPoint i umieć dodawać teksty i zdjęcia, tworzyć wykresy, tabele itp. tworzyć proste prezentacje. 

dla kogo

Dla osób z działów sprzedaży, marketingu, hr, finansów, administracji i inne. Bez względu na branżę, w której pracuje uczestnik  lub doświadczenie w zakresie wizualizacji danych.

teoria a praktyka

40/60

czas trwania

4h

Zaawansowane animacje

Sposoby na projektowanie prezentacji w taki sposób, aby łączyć slajdy ze sobą i zwiększyć flow. 

Podczas tego modułu uczymy się kilku kluczowych animacji oraz przejść pomiędzy slajdami (wypychanie, Zoom slide jak w Prezi, płynne przejścia) i ich zastosowania aby prezentacja była ciekawa dla widowni i oglądała się niemal jak film animowany. Jest to również wstęp do tego aby w przyszłości tworzyć prezentacje typu explainer video
w PowerPoint we własnym zakresie do zastosowania na Youtube, FB czy telewizor.

wymagania 

Uczestnik przed szkoleniem powinien znać animacje PowerPoint na poziomie podstawowym.

dla kogo

Uczestnicy wykonujący prezentacja na konferencje, targi, wystąpienia publiczne, podsumowania, strategie lub ogłoszenie wyników firmy. Bez względu na branżę, w której pracuje uczestnik  lub doświadczenie w zakresie wizualizacji danych.

teoria a praktyka

10/90

czas trwania

4h

Prezentacje z dużą ilością danych

Moduł przedstawiający zasady związane z budowaniem prezentacji od początku gdy mamy do przedstawienia dużą ilość danych i celem prezentacji jest obrona założonej tezy.
Moduł jest stworzony w oparciu  o metodę piramidy, stworzoną przez McKinsey w latach 60 i stosowaną do dziś przez konsultantów biznesowych.

Metoda daje uczestnikom spójne myślenie o całości prezentacji oraz odpowiedniej strukturze danych na slajdzie aby zachować flow informacji, opowiedzieć historię za pomocą danych i obronić swoje założenia.

Wykonujemy 4 ćwiczenia, zaczynając od prostej prezentacji, przechodząc do coraz bardziej skomplikowanych danych.

wymagania 

Uczestnik przed szkoleniem powinien już znać podstawy PowerPoint i umieć dodawać teksty i zdjęcia, tworzyć wykresy, tabele itp. tworzyć proste prezentacje

dla kogo

Uczestnicy, dla których PowerPoint jest jednym z częściej wykorzystywanych narzędzi do prezentacji z dużą ilością danych, wykresów, raportów, zestawień, slajdów do samodzielnego zapoznania, podsumowań, prezentacji dla zarządu.

teoria a praktyka

40/60

czas trwania

6h

CENNIK I TERMIN SZKOLENIA

Cena zależy od wybranych modułów szkolenia oraz ilości uczestników szkolenia. Moduły można dowolnie wybierać i dostosować do grupy uczestników. 
Szkolenie odbywa się we wcześniej ustalonym terminie z grupą. 

CENA ZA SZKOLENIE ZAWIERA:

  • Analiza potrzeb wśród uczestników

  • Przygotowanie materiałów do zadań na podstawie identyfikacji wizualnej Klienta

  • Profesjonalnie przeprowadzone szkolenie

  • Materiały do ćwiczeń

  • Certyfikaty ukończenia szkolenia

  • Materiały dodatkowe w formie grafik, diagramów i wtyczek do PowerPoint

ORGANIZACJA SZKOLENIA

Szkolenie PowerPoint z każdego modułu jest prowadzone stacjonarnie lub online poprzez platformę Zoom lub Teams. Przed szkoleniem spotykamy się z uczestnikami aby się poznać oraz sprawdzić oczekiwania uczestników. Na podstawie wywiadu przygotowujemy materiały i ćwiczenia, które również uwzględniają identyfikację wizualną oraz specyfikę branży Klienta. 

Szkolenie może być podzielone na kilka dni. Przykładowy podział szkolenia 8 godzinnego:

  • Dzień 1: 2h

  • Dzień 2: 3h

  • Dzień 3: 3h

Obraz6.jpg

Trener

Adam Stachowski

Założyciel presente design, kreator, grafik, trener, pasjonat nowych technologii.

Z prezentacjami związany od 2009 roku jako jeden z pierwszych użytkowników i tester nowych funkcjonalności w PREZI. 

Uczestnik corocznych spotkań użytkowników PREZI podczas „PREZI DAY” w Amsterdamie i Nowym Yorku.  Wiedzę na temat projektowania prezentacji uczył się od najlepszych międzynarodowych trenerów takich jak Nancy Duarte, założycielki  Durate.com - największej na świecie agencji projektowania prezentacji, podczas szkolenia w San Francisco  USA oraz  Garr’a Reynolds’a, autor bloga presentationzen.com podczas szkolenia w Paryżu.

 

Wiedzę, doświadczenie i umiejętności projektowania prezentacji wykorzystuje podczas wykonywania prezentacji dla największych firm polskich i międzynarodowych, jak również szkoleń z projektowania. W trakcie swojej kariery zawodowej szkolił  m.in. :

AEGON, Trynity, InPost, Grafton, HRK, Liberty Direct, Adampol, Maspex, Toyota, ING, KPMG, Wrigley, Orange, Colgate Palmolive, Budimex, HBO, DUON, Sitech, SEAT, Orbis, Elektrotim, WCTT, ASSECO, KGHM, PGNiG, PZU i wiele innych.

Szkolenie PowerPoint

800+

Wykonanych prezentacji

PowerPoint i Prezi to nasza specjalność, tworzymy je od ponad 10 lat.

300+

Brandów w portofolio

W tworzeniu prezentacji wspieramy zarówno wielkie marki, jak i mniejsze firmy.

4000+

Przeszkolonych osób

Podczas szkoleń Prezi i PowerPoint dla firm

Jesteśmy dumni, że mogliśmy współpracować z niesamowitymi Klientami

zaawansowane

Learning-rafiki.png

szkolenie PowerPoint 

wybierz moduł dostosowany

do Twoich potrzeb

Napisz do nas

jaki zakres szkolenia potrzebujesz i prześlemy dopasowaną ofertę:

Jaki zakres szkolenia byłby opowiedni?

Twoje informacje zostały pomyślnie przesłane!

bottom of page