explainer

video

dla Twoich produktów

bądź usług

Explainer Video to filmy, które w łatwy i obrazowy sposób opowiadają klientowi o naszym produkcie bądź usłudze. Taka forma przekazu powstała w odpowiedzi na kryzys przeładowania informacjami, jaki obserwujemy od ostatnich lat – dostajemy kluczowe informacje w sposób nieobciążający i szanujący nasz czas. Explainer Video jest wyjątkowo skuteczny w świecie, w którym różnorodne komunikaty walczą ze sobą o naszą uwagę. To nowa jakość w świecie przekazu informacji.

explainer video-

co to takiego?

z powerpoint

do explainer video

Cały proces nie jest skomplikowany i opiera się na kilku kluczowych czynnościach. Wpierw trzeba stworzyć prezentację i już w części koncepcyjnej warto mieć na uwadze, że finalnie będzie przekształcona w formę filmową. Musimy więc posługiwać się głównie hasłami i obrazami, rezygnując z przeładowania slajdów tekstami/treściami na rzecz czytelności i łatwości w odbiorze. Dodatkowo możemy posługiwać się lektorem, który będzie dopowiadał niektóre informacje. Odpowiednio dobrane animacje także pomogą w skupieniu uwagi odbiorcy. Ma być lekko i czytelnie. Tak przygotowaną prezentację można zacząć przekładać na język filmowy - np. wyciąć dłużyzny, dodać podkład muzyczny itp. 

przykłady realizacji

zaufali nam

zobacz inne nasze

usługi

pomagamy

na wiele sposobów

presente design

Kontakt:

Usługi:

Szkolenia:

© 2021 by presente design

Presente - szkolenie powerpoint zaawansowany, prezentacje, szkolenie PREZI, tworzenie prezentacji power point, profesjonalne prezentacje power point, prezi Next szkolenie