SZKOLENIE PREZI NEXT

online

SZKOLENIE PREZI NEXT online

Oferujemy szkolenia zamknięte Prezi Next prowadzone w wybranym przez Klienta terminie. Szkolenie jest podzielone na 3 moduły po 2,5h, które odbywają się w różnych terminach. Program oraz poziom (podstawowy lub zaawansowany) dostosowujemy do indywidualnych potrzeb pracowników. Pomiedzy modułami uczestnicy dostają dodatkowe materiały do wykonania we własnym zakresie. 

90% czasu szkolenia spędzamy na projektowaniu różnych prezentacji. Pracujemy na dedykowanych dla Państwa materiałach, aby Tworzyć prezentacje zgodne z profilem działalności firmy. 

CO OFERUJEMY W PAKIECIE SZKOLENIA?

 • Analiza potrzeb wśród uczestników szkolenia 

 • Dostosowanie materiałów i zakresu na potrzeby Klienta na podstawie identyfikacji wizualnej Klienta

 • Profesjonalnie przeprowadzone szkolenie

 • Materiały do ćwiczeń

 • Skrypty szkoleniowe w formie PDF

 • Dyplomy ukończenia szkolenia

 • Możliwość konsultacji po szkoleniu do 1 miesiąca po zakończeniu szkolenia w formie telefonicznej, do 3 miesięcy po zakończeniu szkolenia w formie mailowej

PROGRAM SZKOLENIA

Szkolenie prowadzone jest przez praktyków, pracujących na co dzień z programem Prezi.

90% czasu szkolenia to ćwiczenia i projektowanie prezentacji Prezi.  Wszystkie narzędzie aplikacji Prezi Next są obszernie przedstawiane i utrwalane podczas wykonywania zadań.

Szkolenie Prezi Next pozwala na zdobycie wiedzy potrzebnej do tworzenia własnych prezentacji od początku do końca. Po szkoleniu słuchacz powinien tworzyć własne szablony prezentacji, wprowadzać informacje typu tekst, zdjęcia, filmy, grafiki, diagramy wykresy itp., modyfikować zdjęcia na potrzeby prezentacji oraz posługiwać się aplikacją Prezi Next podczas prezentowania.

MODUŁ 1 - Podstawy projektowania Prezi

 • Nawigacja w środowisku Prezi Next

 • Ustawienie szablonu i dostosowywanie tła

 • Dodawanie topic'ów i subtopic'ów 

 • Modyfikacja slajdów i ścieżki ruchu pomiędzy slajdami

 • Dodawanie tekstów, opcji formatowania

 • Praca z obrazami i kształtami

MODUŁ 2 - Tworzenie konceptów szablonów Prezi

 • Tworzenie 5 różnych koncepcji prezentacji Prezi

 • Modyfikowanie topic'ów i subtopic'ów pod własne potrzeby

 • Spójne łączenie slajdów w Prezi

MODUŁ 3 - Zaawansowane funkcjonalności Prezi i możliwości prezentowania

 • Zaawansowane animacje w Prezi

 • Zapraszanie współredaktorów do prezentacji

 • Pobieranie, osadzanie i udostępniania Prezi Next

 • Przerobienie Power Point w Prezi Next

 • Przedstawianie Prezi Next

     

Dodatkowe informacje dotyczące szkolenia Prezi:

Prowadzimy szkolenia zamknięte we wcześniej ustalonym terminie dla zorganizowanych grup jaki i zajęcia indywidualne. Maksymalna ilość osób to 5 osób. 

Bardzo często pracujemy bezpośrednio na identyfikacji wizualnej oraz prezentacjach Klientów. W tym celu nalezy przesłac stosowne materiały na ok tydzień przed szkoleniem. 

Dlaczego warto zamówić u nas szkolenie Prezi Next? 

Naszą podstawową działalnością jest projektowanie prezentacji na zlecenie Klientów. Wykonujemy ok. 100 prezentacji rocznie dla Klientów z różnych branż oraz na różne okazje, dlatego wiedza którą przekazujemy jest w 100% sprawdzona i wykorzystywana na co dzień w naszym studio. 


Szkolenie trwa 3 dni -  2.5h/dzień (razem 7.5h)

Prowadzenie szkolenia odbywa się poprzez aplikację ZOOM.US 

Licencja Prezi: uczestnicy mogą korzystać z własnej licencji Prezi, ale na czas szkolenia jest możliwość pracy na naszej licencjach, które udostępniamy uczestnikom przed szkoleniem. 

Firma presente design przeszkoliła nasz zespół z projektowania w Prezi. To przeniosło nas do innego wymiaru. Od dziś zero nudnych prezentacji! Zdecydowanie polecam!

Marek Paśka, Marketing Director Poland, Octapharma

Zapytanie o szkolenie

 

DZIĘKI NAM PREZI POZNALI M.IN:

Firma presente design zrealizowała usługę szkolenia Prezi, która została bardzo wysoko oceniona, zarówno pod kątem ilości przekazanej wiedzy, jak i korzyści wynikających, z jakości szkolenia (...) jesteśmy zadowoleni ze współpracy z firmą presente design, jako solidnym i rzetelnym partnerem.

- Murielle Wiśniewski, Dyrektor działów szkoleń i rekrutacji, PREVOIR

Firma presente design przeszkoliła nasz zespół z projektowania w Prezi. To przeniosło nas do innego wymiaru. Od dziś zero nudnych prezentacji! Zdecydowanie polecam!  

Marek Paśka, Marketing Director Poland, Octapharma

TRENER

Adam Stachowski – założyciel presente design, kreator, grafik, trener, pasjonat nowych technologii. Z Prezi  związany od 2009 roku jako jeden z pierwszych użytkowników i tester nowych funkcji w PREZI.

Uczestnik corocznych spotkań użytkowników PREZI podczas „PREZI DAY” w Amsterdamie i Nowym Yorku.  Wiedzę na temat projektowania prezentacji uczył się od najlepszych międzynarodowych trenerów takich jak Nancy Duarte, założycielki  Duarte.com - największej na świecie agencji projektowania prezentacji, podczas szkolenia w San Francisco  USA oraz  Garra Reynoldsa, autor bloga presentationzen.com podczas szkolenia w Paryżu. 

Wiedzę, doświadczenie i umiejętności projektowania prezentacji wykorzystuje podczas wykonywania prezentacji PREZI dla największych firm polskich i międzynarodowych.

© 2020 by Presente Design. Proudly created with Wix.com

Presente - szkolenie powerpoint zaawansowany, prezentacje, szkolenie PREZI, tworzenie prezentacji power point, profesjonalne prezentacje power point, prezi Next szkolenie