prezentacjeprezi

Prezi to aplikacja ( www.prezi.com ), które obecnie jest najbardziej innowacyjnym narzędziem do prezentowania swoich idei. Miliony użytkowników PREZI potwierdzają jednogłośnie, że nie ma obecnie lepszego, ogólnodostępnego narzędzia do stworzenia nieszablonowej i nowoczesnej prezentacji. 

JAK PRACUJEMY?

 Prześlij nam informacje dotyczące Twojej prezentacji. Ile zakładasz slajdów, ile masz czasu na przemówienie oraz gdzie prezentacja będzie przedstawiana.

 Zakładamy, że Ty jesteś ekspertem w swojej dziedzinie, a my zajmujemy się oprawą graficzną prezentacji. Jeśli masz, to prześlij również materiały, dane, wykresy i tabele, które moglibyśmy wykorzystać w trakcie projektowania spójnej i profesjonalnej prezentacji w Prezi.

 Na podstawie informacji przygotowujemy  koncepcje prezentacji do wyboru, czyli wstępny szablon Prezi wraz z przykładowymi slajdami. Trwa to zazwyczaj od 2 do 3 dni. Po akceptacji koncepcji przystępujemy do realizacji kolejnych slajdów. Ta część zależna jest od ilości slajdów i może trwać od 3 do 7 dni. Następnie przedstawiamy prezentacje do akceptacji. Jeśli pojawią się poprawki, wykonujemy je na bieżąco. 

 Często wspieramy klientów również podczas eventów. Jesteśmy na miejscu i szybko pomagamy wprowadzać zmiany. 

pokaz

prezentacji

 Prezentacje PREZI udostępniamy na wskazane konto PREZI klienta, tak aby klient mógł zrobić kopię projektu na swoje konto, jak również w formacie edytowalnym na PREZI Desktop (dostępna po wykupieniu licencji PRO), formacie do odtwarzania offline oraz PDF.

 

Prezentację PREZI można prowadzić bez połączenia

z internetem. Funkcja ściągnięcia prezentacji PREZI do trybu offline daje możliwość prezentowania w dowolnym miejscu - nawet tam, gdzie nie ma internetu!

Jesteśmy zadowoleni z naszej współpracy i nie mamy wątpliwości, że w przyszłości jeszcze nie raz będziemy mieli okazję pracować nad wspólnymi projektami

Grzegorz Blachowski, Public Relations Manager, Grupa GPEC

Wybrane realizacje

Konfetti
canal-min.jpg
pco.jpg

© 2020 by Presente Design. Proudly created with Wix.com

Presente - szkolenie powerpoint zaawansowany, prezentacje, szkolenie PREZI, tworzenie prezentacji power point, profesjonalne prezentacje power point, prezi Next szkolenie

Tel: 509-580-927 | presente@presente.pl