prezentacje Prezi

Prezi jest bardzo ciekawą alternatywą dla standardowych prezentacji tworzonych w programie PowerPoint. Aplikacja umożliwiająca tworzenie nieszablonowych i nowoczesnych prezentacji, znalazła już miliony fanów na całym świecie.

JAK PRACUJEMY?

Prześlij nam informacje dotyczące Twojej prezentacji. Ile zakładasz slajdów, ile masz czasu na przemówienie oraz gdzie prezentacja będzie przedstawiana.

Zakładamy, że jesteś ekspertem w swojej dziedzinie, a my zajmujemy się oprawą graficzną prezentacji. Jeśli masz, to prześlij również materiały, dane, wykresy i tabele, które moglibyśmy wykorzystać w trakcie projektowania spójnej i profesjonalnej prezentacji w Prezi.

Na podstawie informacji przygotowujemy  koncepcje prezentacji do wyboru, czyli wstępny szablon Prezi wraz z przykładowymi slajdami. Trwa to zazwyczaj od 2 do 3 dni. Po akceptacji koncepcji przystępujemy do realizacji kolejnych slajdów. Ta część zależna jest od ilości slajdów i może trwać od 3 do 7 dni. Następnie przedstawiamy prezentacje do akceptacji. Jeśli pojawią się poprawki, wykonujemy je na bieżąco. 

Często wspieramy klientów również podczas eventów. Jesteśmy na miejscu i szybko pomagamy wprowadzać zmiany. 

JAK WYGLĄDA BUDOWANIE KONCEPCJI?

pokaz

prezentacji

Prezentacje PREZI udostępniamy na wskazane konto PREZI klienta, tak aby klient mógł zrobić kopię projektu na swoje konto, jak również w formacie edytowalnym na PREZI Desktop (dostępna po wykupieniu licencji PRO), formacie do odtwarzania offline oraz PDF.

 

Prezentację PREZI można prowadzić bez połączenia z internetem. Funkcja ściągnięcia prezentacji PREZI do trybu offline daje możliwość prezentowania w dowolnym miejscu - nawet tam, gdzie nie ma internetu!

Jesteśmy zadowoleni z naszej współpracy i nie mamy wątpliwości, że w przyszłości jeszcze nie raz będziemy mieli okazję pracować nad wspólnymi projektami

Grzegorz Blachowski, Public Relations Manager, Grupa GPEC

Konfetti
canal-min.jpg
pco.jpg

zobacz inne nasze

usługi

pomagamy

na wiele sposobów

presente design

Kontakt:

Usługi:

Szkolenia:

© 2021 by presente design

Presente - szkolenie powerpoint zaawansowany, prezentacje, szkolenie PREZI, tworzenie prezentacji power point, profesjonalne prezentacje power point, prezi Next szkolenie