top of page

prezentacje Prezi

Prezi jest bardzo ciekawą alternatywą dla standardowych prezentacji tworzonych w programie PowerPoint. Aplikacja umożliwiająca tworzenie nieszablonowych i nowoczesnych prezentacji, znalazła już miliony fanów na całym świecie.

JAK PRACUJEMY?

Prześlij nam informacje dotyczące Twojej prezentacji. Ile zakładasz slajdów, ile masz czasu na przemówienie oraz gdzie prezentacja będzie przedstawiana.

Zakładamy, że jesteś ekspertem w swojej dziedzinie, a my zajmujemy się oprawą graficzną prezentacji. Prześlij nam wszystkie materiały (dane, wykresy, tabele itp.), które moglibyśmy wykorzystać w trakcie projektowania spójnej i profesjonalnej prezentacji w Prezi.

Na podstawie informacji przygotowujemy koncepcje prezentacji do wyboru, czyli wstępny szablon Prezi wraz z przykładowymi slajdami. Trwa to zazwyczaj od 2 do 3 dni. Po akceptacji koncepcji przystępujemy do realizacji kolejnych slajdów. Ta część zależna jest od ilości slajdów i może trwać od 3 do 7 dni. Następnie przedstawiamy prezentacje do akceptacji. Jeśli pojawią się poprawki, wykonujemy je na bieżąco. 

Często wspieramy klientów również podczas eventów. Jesteśmy na miejscu i szybko pomagamy wprowadzać zmiany. 

JAK WYGLĄDA BUDOWANIE KONCEPCJI?

pokaz prezentacji

Prezentacje PREZI udostępniamy na wskazane konto PREZI Klienta, jak również w formacie edytowalnym na PREZI Desktop (dostępna po wykupieniu licencji PRO), formacie do odtwarzania offline oraz PDF.

 

Prezentację PREZI można wyświetlać bez połączenia z internetem. Funkcja pobrania prezentacji PREZI w wersji offline daje możliwość prezentowania w dowolnym miejscu - nawet tam, gdzie nie ma internetu!

Jesteśmy zadowoleni z naszej współpracy i nie mamy wątpliwości, że w przyszłości jeszcze nie raz będziemy mieli okazję pracować nad wspólnymi projektami.

- Grzegorz Blachowski, Public Relations Manager, Grupa GPEC

wybrane realizacje

Next prezentacja Prezi.png
Staropolanka prezentacja Prezi.png
PKS prezentacja Prezi.jpg
canal-min.jpg
timago-min.jpg
aegon.jpg
pco.jpg

zobacz nasze inne usługi

pomagamy

na wiele sposobów

Rocket-rafiki.png
bottom of page