JESTEŚMY
doświadczeni

NAGRODY

Presente design jest zdobywcą międzynarodowej nagrody Prezi Awards 2014 oraz Prezi Awards 2015 za najlepszą prezentację!

TEDX

Wspieramy polskie edycje konferencji TEDx

SZKOLENIA

Szkolenia PREZI i PowerPoint są dodatkową usługą wprowadzoną przez presente design. Dzielimy się naszym doświadczeniem i najlepszymi praktykami w zakresie projektowania prezentacji.

STUDIO PRESENTE DESIGN

Projektujemy prezentacje od 2010. Wykonujemy nawet 100 prezentacji rocznie. Nasz zespół to doświadczeni graficy, motion designerzy oraz copywriter. Dostarczamy najwyższej jakości prezentacje dla największych firm polskich i międzynarodowych.

800+

Wykonanych prezentacji

PowerPoint i Prezi to nasza specjalność, tworzymy je od ponad 10 lat

300+

Brandów w portofolio

W tworzeniu prezentacji wspieramy zarówno wielkie marki, jak i mniejsze firmy

1500+

Przeszkolonych osób

Podczas szkoleń Prezi i PowerPoint dla firm i osób indywidualnych

JAK PRACUJEMY?

Nasz model współpracy pozwala szybko opracować prezentację, która będzie spełniała Państwa potrzeby.

1

KONCEPCJA

Zaczynamy od stworzenia koncepcji prezentacji, która ułatwi Klientowi wyobrażenie sobie jak będzie wyglądał końcowy projekt. Na tym etapie dobieramy styl graficzny, czcionki, kolory, animacje i ogólny charakter prezentacji (forma luźniejsza lub bardziej biznesowa). Po uwzględnieniu uwag od Klienta i wprowadzeniu poprawek do koncepcji, projektujemy resztę slajdów. Czas trwania etapu: 2-4 dni.

3

WDROŻENIE POPRAWEK

W cenę projektu wliczamy 3 tury poprawek, które wykonujemy na bieżąco.

2

PROJEKTOWANIE

Na podstawie zaakceptowanej koncepcji, projektujemy slajdy do prezentacji. Czas potrzebny na wykonanie 30 slajdów to 5-7 dni, może się on jednak skrócić lub wydłużyć w zależności od poziomu skomplikowania slajdów.

4

ODBIÓR PROJEKTU

Po wprowadzeniu wszystkich poprawek, Klient potwierdza odbiór prezentacji. Na tym etapie przekazywane są również prawa autorskie.

Jesteśmy dumni, że mogliśmy współpracować z wieloma Klientami

Do naszych Klientów zaliczają się między innymi:

*prześlemy próbkę naszych 

     realizacji w .pptx i Prezi

presente design

Kontakt:

Usługi:

Szkolenia:

© 2021 by presente design

Presente - szkolenie powerpoint zaawansowany, prezentacje, szkolenie PREZI, tworzenie prezentacji power point, profesjonalne prezentacje power point, prezi Next szkolenie