top of page

mmhmm - nie mylić z potakiwaniem - nowa aplikacja do prezentacji online

Zaktualizowano: 19 kwi 2021


Mmhmm (https://www.mmhmm.app) to najnowszy produkt All Turtles, studia produktowego, które pracuje nad rozwiązywaniem znaczących problemów na całym świecie, a w tym wypadku, rozwiązują problem pokazywania prezentacji online podczas spotkań Zoom, Teams czy Webex ale również webinarów czy video.Jak dotąd, doświadczenie większości ludzi z wideo online zaczyna się i kończy na spotkaniach Zoom. Ale od instruktorów fitness prowadzących zajęcia wirtualne po masowe konferencje online, praktycznie każdy musiał wymyślić, jak sprawić, by świat działał za pomocą kamery internetowej. Twórcy mmhmm uważają, że ​​to nie zniknie, nawet jeśli znowu będziemy mogli spotykać się osobiście. Dlaczego? Ponieważ uważają, że ​​są rzeczy, które działają lepiej poprzez wideo, których moglibyśmy nigdy nie chcieć robić na żywo, nawet jeśli mielibyśmy taką możliwość. Już teraz słyszymy głosy, że kiedyś udając się na godzinne spotkanie trzeba było spędzać pół dnia w samochodzie aby dojechać. Teraz to kwestia włączenia aplikacji do spotkania.


Przyszłość to hybryda technologii cyfrowej i fizycznej, na żywo i na żądanie, która stworzy ogromny przemysł, inny niż wszystko, co widzieliśmy do tej pory.


Są osoby, które przed kamerą wyglądają naprawdę dobrze m.in. aktorzy, muzycy czy sportowcy. Teraz czas aby każdy z nas wyglądał równie profesjonalnie, a przede wszystkim wciągająco i intrygująco. Właśnie takie założenia stawia sobie za cel mmhmm.


Zobaczmy przykładową prezentację mmhmm:


14 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page