top of page

Pitch chce być lepszy od PowerPointa i na tym nie koniec...

Zaktualizowano: 19 kwi 2021

Pod koniec 2020 roku pojawiła się nowa aplikacja do projektowania prezentacji: Pitch https://pitch.com, której celem jest ułatwienie tworzenia prezentacji oraz współpracy nad prezentacją w zespole.

Pitch prezentacje projektowanie

Według twórców aplikacji, Pitch ma konkurować z takimi aplikacjami jak Google Slides, Microsoft PowerPoint czy Prezi. Pitch ma korzystać z ogromnej biblioteki szablonów, aby dać użytkownikom lepszy start do rozpoczęcia pracy, wbudowane animacje i filmy do tworzenia dynamicznych slajdów jak również integracje z Arkuszami Google, Google Analytics i nie tylko. Jak mówią twórcy Pitch: „Chcieliśmy stworzyć interfejs, który będzie zachwycający i, co najważniejsze, przyjemny w użyciu”. Pitch ma być szybszy, prostszy i przyjemniejszy do spędzania czasu podczas projektowania prezentacji niż PowerPoint.


Profesjonalne prezentacje generowane przez sztuczną inteligencję

Slajdy generowane przez sztuczną inteligencję nie są nawet najbardziej szaloną częścią planu Pitcha. Firma chce na nowo zdefiniować całe pojęcie prezentacji oraz współpracy w firmie nad prezentacją. A co by było, gdyby prezentacja była interaktywnym dokumentem do udostępniania, zastanawiał się Reber - twórca aplikacji, z danymi analitycznymi i komentarzami? Zasadniczo, jak wyglądałby Instagram dla prezentacji? To kolejny etap planu działania Pitcha: budowanie otwartej platformy profesjonalnych prezentacji i szablonów, które każdy może udostępniać i wyświetlać.


A co by było, gdyby ludzie nie musieli aktualizować swoich prezentacji sprzedażowych co kwartał, ponieważ prezentacja wykonywałaby za nich tę pracę? Integracje, powiedział Reber, mają kluczowe znaczenie dla przyszłości Pitch.

„Właściwie uczymy się od naszych klientów, jakie integracje chcieliby mieć w następnej kolejności. Czy jest to integracja ze Stripe, integracją Typeform, integracją MailChimp w celu przyciągnięcia aktywnych subskrybentów z mailingów”

W umyśle Rebera prezentacja staje się żywym dokumentem, bardziej przypominającym internetową stronę niż plik .ppt.


„Każda prezentacja to czysty HTML” - powiedział Reber. „Jeśli tworzysz interaktywne strony internetowe z danymi na żywo, naprawdę zmieniasz to, czym są prezentacje."


My w presente testujmy tą aplikację i sprawdzamy jakie ma możliwości, do czego zachęcamy również Ciebie. Na pierwszy rzut oka, prezentacje są atrakcyjne wizualnie i jest dość łatwo tworzyć nowe slajdy. Ale już wkrótce pojawi się nasza pełna recenzja aplikacji.


16 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page