(naprawdę zaawansowane)

SZKOLENIE  POWERPOINT

NIECO WIĘCEJ O SZKOLENIU

W celu dopasowania szkolenia do grupy uczestników opracowaliśmy moduły szkoleniowe, które  odpowiadają różnym potrzebom projektowania prezentacji. Począwszy od przyśpieszenia pracy w PowerPoint, podstawy projektowania, zaawansowane projektowanie, zaawansowane animacje oraz projektowanie prezentacji z dużą ilością danych do czytania. Moduły można łączyć ze sobą i poznawać kolejne możliwości wykorzystania programu PowerPoint.  Szkolenia PowerPoint realizujemy online. Poniżej opis poszczególnych modułów.

KATALOG SZKOLEŃ

Przyśpieszymy pracę
w PowerPoint nawet o
300%!

Zasób 1@4x.png

PowerPoint to narzędzie wykorzystywane codziennie przez ponad  500M osób, każdy je zna w jakimś stopniu i korzysta na swój sposób.

Podczas tego modułu koncentrujemy się bardziej na efektywnym korzystaniu z programu PowerPoint. Obejmuje różne tematy związane z szybkości tworzenia slajdów, pokazując jednocześnie przydatne funkcje, triki i narzędzia programu PowerPoint. Szkolenie PowerPoint DesignBoost jest realizowane online

wymagania 

Uczestnik przed szkoleniem powinien znać PowerPoint na poziomie podstawowym.

dla kogo

Moduł zalecany dla każdego uczestnika, który styka się z prezentacjami w swojej pracy. Bez względu na branżę, w której pracuje uczestnik  lub doświadczenie w zakresie wizualizacji danych.

teoria a praktyka

10/90

czas trwania

2h

Podstawy wizualizacji

Aby lepiej przedstawić swoje pomysły i projekty, ważne jest, aby wiedzieć, jak nasze umysły odbierają informacje. Tylko rozumiejąc to, możemy opracować rozwiązania do dekodowania złożonych informacji w prosty i ładny sposób.

W tym module poznajemy podstawowe zasady projektowania i metody tworzenia grafik, infografik, wykresów, diagramów, wykorzystanie zdjęć i innych wizualizacji, które pomogą zwizualizować pomysł lub koncepcję.

Zasób 3@4x.png

wymagania 

Uczestnik przed szkoleniem powinien znać podstawy PowerPoint i umieć dodawać teksty i zdjęcia, tworzyć wykresy, tabele itp. tworzyć proste prezentacje. 

dla kogo

Dla osób z działów sprzedaży, marketingu, hr, finansów, administracji i inne. Bez względu na branżę, w której pracuje uczestnik  lub doświadczenie w zakresie wizualizacji danych.

teoria a praktyka

40/60

czas trwania

4h

Zaawansowane animacje

Animacje to część PowerPoint owiana mitami z którymi spróbujemy się zmierzyć i pokazać dobrą stronę animacji i przejść pomiędzy slajdami. Zwiększamy przepływ prezentacji, łączymy slajdy i nadajemy dynamikę prezentacji.

Podczas tego modułu poznamy zasady animacji, najlepsze praktyki, jak łączyć ze sobą różne style i narzędzia, kiedy i jak wykorzystywać odpowiednie animacje, jak wykorzystać animacje ZOOM (znane z Prezi) w PowerPoint oraz  Morph. 

Zasób 2@4x.png

wymagania 

Uczestnik przed szkoleniem powinien znać animacje PowerPoint na poziomie podstawowym.

dla kogo

Uczestnicy wykonujący prezentacja na konferencje, targi, wystąpienia publiczne, podsumowania, strategie lub ogłoszenie wyników firmy. Bez względu na branżę, w której pracuje uczestnik  lub doświadczenie w zakresie wizualizacji danych.

teoria a praktyka

10/90

czas trwania

4h

Zaawansowane projektowanie

Projektowanie graficzne prezentacji to stale rozwijająca się dyscyplina. Publiczność oczekuje od prezentera coraz lepszych prezentacji i aby temu sprostać, potrzebne są umiejętności, które na co dzień wykorzystują graficy w swojej pracy.

 

Ten moduł pozwoli zrozumieć elementy i zasady projektowania. Zawiera wprowadzenie do elementów każdego projektu: typografii, koloru, formy, siatek i struktury. Podczas tego modułu będziemy poznawali zasady kompozycji i układanie treści dla różnego rodzaju slajdów (tytułowe, informacyjne, produktowe, infografiki i wiele innych). 

Poznamy zastosowanie zasad panujących w projektowaniu prezentacji m.in:  balansu, white space,  hierarchii, proporcji, kontrastu oraz jednolitości.

Zasób provis@4x.png

wymagania 

Uczestnik przed szkoleniem powinien znać PowerPoint na poziomie średniozaawansowany i tworzyć własne prezentacje.

dla kogo

Dla osób z działów sprzedaży, marketingu, hr, administracji a także trenerów, prelegentów i rzeczników prasowych.

teoria a praktyka

40/60

czas trwania

6h

Prezentacje z dużą ilością danych

To moduł przeznaczony dla średnio-zaawansowanych użytkowników programu PowerPoint i przekształcenia ich w ekspertów na poziomie konsultantów.

 

Poznamy zasady konstruowania prezentacji w celu przedstawienia skomplikowanych zagadnień, projektów, inwestycji i raportów. Będziemy opierać się o Metodę Piramidy oraz narzędziach STOP (Sequential Thematic Organization of Publications).

Tego typu prezentacje są odpowiednie do czytania i samodzielnego zapoznania się. 

Zasób datavis@4x.png

wymagania 

Uczestnik przed szkoleniem powinien już znać podstawy PowerPoint i umieć dodawać teksty i zdjęcia, tworzyć wykresy, tabele itp. tworzyć proste prezentacje

dla kogo

Uczestnicy, dla których PowerPoint jest jednym z częściej wykorzystywanych narzędzi do prezentacji z dużą ilością danych, wykresów, raportów, zestawień, slajdów do samodzielnego zapoznania, podsumowań, prezentacji dla zarządu.

teoria a praktyka

40/60

czas trwania

6h

CENNIK I TERMIN SZKOLENIA

Cena zależy od wybranych modułów szkolenia oraz ilości uczestników szkolenia. Moduły można dowolnie wybierać i dostosować do grupy uczestników. 
Szkolenie odbywa się we wcześniej ustalonym terminie z grupą. 

CENA ZA SZKOLENIE ZAWIERA:

  • Analiza potrzeb wśród uczestników

  • Przygotowanie materiałów do zadań na podstawie identyfikacji wizualnej Klienta

  • Profesjonalnie przeprowadzone szkolenie

  • Materiały do ćwiczeń

  • Certyfikaty ukończenia szkolenia

  • Materiały dodatkowe w formie grafik, diagramów i wtyczek do PowerPoint

ORGANIZACJA SZKOLENIA

Szkolenie PowerPoint z każdego modułu jest prowadzone online poprzez platformę Zoom lub Teams. Przed szkoleniem spotykamy się z uczestnikami aby się poznać oraz sprawdzić oczekiwania uczestników. Na podstawie wywiadu przygotowujemy materiały i ćwiczenia, które również uwzględniają identyfikację wizualną oraz specyfikę branży Klienta. 

Szkolenie może być podzielone na kilka dni. Przykładowy podział szkolenia 6 godzinnego:

  • Dzień 1: 2h

  • Dzień 2: 2h

  • Dzień 3: 2h

KATALOG SZKOLEŃ

Szkolenie otwarte

14 - 15 październik 2021

Obraz6.jpg

Trener

Adam Stachowski

Założyciel presente design, kreator, grafik, trener, pasjonat nowych technologii. Z prezentacjami związany od 2009 roku jako jeden z pierwszych użytkowników i tester nowych funkcjonalności w PREZI. 

Uczestnik corocznych spotkań użytkowników PREZI podczas „PREZI DAY” w Amsterdamie i Nowym Yorku.  Wiedzę na temat projektowania prezentacji uczył się od najlepszych międzynarodowych trenerów takich jak Nancy Duarte, założycielki  Durate.com - największej na świecie agencji projektowania prezentacji, podczas szkolenia w San Francisco  USA oraz  Garr’a Reynolds’a, autor bloga presentationzen.com podczas szkolenia w Paryżu.

 

Wiedzę, doświadczenie i umiejętności projektowania prezentacji wykorzystuje podczas wykonywania prezentacji dla największych firm polskich i międzynarodowych, jak również szkoleń z projektowania. W trakcie swojej kariery zawodowej szkolił  m.in. :

AEGON, Trynity, InPost, Grafton, HRK, Liberty Direct, Adampol, Maspex, Toyota, ING, KPMG, Wrigley, Orange, Colgate Palmolive, Budimex, HBO, DUON, Sitech, SEAT, Orbis, Elektrotim, WCTT, ASSECO, KGHM, PGNiG, PZU i wiele innych.

Szkolenie PowerPoint

zaawansowane

Learning-rafiki.png

szkolenie PowerPoint online

wybierz moduł dostosowany

do Twoich potrzeb