Szkolenia zaawansowane

(naprawdę)

ZAAWANSOWANE SZKOLENIE

POWERPOINT online

ZAAWANSOWANE SZKOLENIE POWERPOINT 

STUDIO PRESENTE DESIGN

Projektujemy prezentacje od 2010 Zespół który na co dzień pracuje z programem Prezi, PowerPoint, Photoshop, AE i inne

Dostarczamy najwyższej jakości prezentacje dla największych firm polskich i międzynarodowych m.in. ORANGE, AEGON, COLGATE PALMOLIVE, VW, SKODA, KIA, MASPEX, KPMG, EY, PZU, KGHM, ING, i wiele innych.

SZKOLENIA

Szkolenia PREZI i PowerPoint są dodatkową usługą wprowadzoną przez presente design i jest to dzielenie się doświadczeniem i najlepszymi praktykami w zakresie projektowania prezentacji.

TEDX

Wspieramy polskie edycje konferencji TEDx

NAGRODY

Presente design jest zdobywcą międzynarodowej nagrody Prezi Awards 2014 oraz Prezi Awards 2015 za najlepszą prezentacje!

NAS

Obraz6.jpg

Trener

Adam Stachowski

założyciel presente design, kreator, grafik, trener, pasjonat nowych technologii. Z prezentacjami związany od 2009 roku jako jeden z pierwszych użytkowników i tester nowych funkcjonalności w PREZI. 

Uczestnik corocznych spotkań użytkowników PREZI podczas „PREZI DAY”

w Amsterdamie i Nowym Yorku.  Wiedzę na temat projektowania prezentacji uczył się od najlepszych międzynarodowych trenerów takich jak Nancy Duarte, założycielki  Durate.com - największej na świecie agencji projektowania prezentacji, podczas szkolenia w San Francisco  USA oraz  Garr’a Reynolds’a, autor bloga presentationzen.com podczas szkolenia w Paryżu.

 

Wiedzę, doświadczenie i umiejętności projektowania prezentacji wykorzystuje podczas wykonywania prezentacji dla największych firm polskich

i międzynarodowych, jak również szkoleń z projektowania.

W trakcie swojej kariery zawodowej miał okazję szkolić od 2010 roku m.in. :

AEGON, Trynity, InPost, Grafton, HRK, Liberty Direct, Adampol, Maspex, Toyota, ING, KPMG, Wrigley, Orange, Colgate Palmolive, Budimex, HBO, DUON, Sitech, SEAT, Orbis, Elektrotim, WCTT, ASSECO, KGHM, PGNiG, PZU i wiele innych.

Szkolenie PowerPoint

NIECO WIĘCEJ O SZKOLENIU

Podczas całego dnia warsztatów uczestnicy będą angażowani w rozmaite zadania i ćwiczenia, w czasie których poznają metody oraz sposoby projektowania prezentacji. Warsztaty nie dotyczą początkowej nauki programu PowerPoint. Tutaj  uczestnicy dowiedzą się, jak wykorzystać zmysł wizualny do przedstawiania własnych myśli za pomocą slajdów. Podczas warsztatów  zostanie dokonany przegląd zasad tworzenia slajdów i na każdym etapie zostaną wykonane praktyczne ćwiczenia. Uczestnicy dowiedzą się, jak te  zasady stosować w praktyce. W szkoleniach zamkniętych staramy się pracować na slajdach zbliżonych do identyfikacji wizualnej Klienta. 

ZAKRES SZKOLENIA

POWERPOINT

10 narzędzi w PowerPoint

do projektowania zaawansowanych slajdów

Kompozycja i układanie treści

dla różnego rodzaju slajdów (tytułowe, informacyjne, wykresy, tabele, infografiki i wiele innych)

Animacje i flow w prezentacji

Analizujemy slajdy Klienta i przedstawiamy możliwości ich wizualizacji.

Sesja Q&A

Konsultacje 

Szkolenie PowerPoint - Opis warsztatów

 

Etap 1 -  czas trwania: 2.5h

10 najważniejszych narzędzi wspierających czytelność slajdów. W pierwszej części szkolenia uczestnicy nauczą się, jak szybko i skutecznie wykorzystywać najczęściej używane narzędzia PowerPoint w celu jasnej i klarownej prezentacji treści.

Etap 2​ - czas trwania: 5h

Na tym etapie uczestnicy dowiedzą się, jak stosować koncepcje projektowe aby komunikat był jasny i czytelny.

Podczas tego etapu projektujemy ok. 20 różnych slajdów aby poznać możliwości układania informacji na slajdach, animacji oraz przejść pomiędzy nimi. Poznajemy również nowe koncepcje prezentacji jak Zoom oraz Płynna zmiana, co pozwala nadać płynności prezentacji.  Uczestnicy sprawdzą, jak zastosować kontrast, przepływ, hierarchię, jedność, bliskość i odstęp do przekazywania informacji oraz tworzenia między nimi relacji. Odkryją kolejno znaczenie struktury, stylu i spójności prezentacji.

Uczestnicy dowiedzą się, jak przekształcać informacje w skuteczne narzędzie komunikacji, ilustrując statystyki, wykresy, teksty, skomplikowane informacje w sposób jasny i klarowny.

Przedstawione zostaną techniki, które ułatwią wybieranie właściwych narzędzi do pracy, podkreślanie tego to, co ważne, i utrzymywanie prostoty prezentacji.

Etap 3 - czas trwania: 1.5h

Zostawiamy trochę czasu aby porozmawiać o konkretnych slajdach uczestników. 

Po około miesiącu od szkolenia spotykamy się na dodatkowe konsultacje, w których wracamy do różnych elementów szkolenia, które wymagają powtórki lub omawiamy wybrane slajdy Klienta. 

Dla kogo jest zaawansowane szkolenie z PowerPoint?

Jeśli zastanawiasz się, czy nasze zaawansowane kursy PowerPoint będą odpowiednie dla Ciebie, to powinieneś przede wszystkim zadać sobie trzy pytania:

  • Czy znasz podstawy PowerPoint i umiesz przygotować proste prezentacje?

  • Brakuje Ci pomysłów jak układać dane na slajdach?

  • Czy czujesz, że coś można zrobić szybciej i ładniej ale czegoś Ci brakuje?

  • Czy chcesz aby wygląd i układ prezentacji był bardziej czytelny i klarowny dla odbiorców?

Jeśli na wszystkie z nich odpowiedź brzmi „tak”, to z pewnością nasze kursy z PowerPointa będą dla Ciebie bardzo ciekawe i inspirujące! Co ważne, samo szkolenie trwa około 9 godzin, co sprawia, że jest ono maksymalnie skondensowane. Podczas całego dnia warsztatów będziesz mógł aktywnie uczestniczyć w szeregu zadań i ćwiczeń, które mają na celu lepsze poznanie metod oraz sposobów projektowania całej prezentacji. Jednocześnie postaramy się też pomóc każdemu z uczestników w wykorzystaniu zmysłu wizualnego, co jest niezbędne do skutecznego przekazywania własnych myśli i pomysłów za pomocą slajdów. Spora część naszego zaawansowanego szkolenia z PowerPointa poświęcona będzie także najważniejszym zasadom tworzenia kolejnych elementów prezentacji oraz najczęstszym błędom popełnianych przez niedoświadczonych użytkowników. Efektem naszego kursu będzie wielokierunkowe rozbudowanie teoretycznej i praktycznej wiedzy oraz umiejętności w zakresie przygotowania prezentacji w PowerPoint. Serdecznie zapraszamy do zapisów!

Dodatkowe informacje dotyczące zaawansowanego szkolenia PowerPoint:

Prowadzimy szkolenia zamknięte we wcześniej ustalonym terminie dla zorganizowanych grup jaki i zajęcia indywidualne. 

Szkolenie może być  przeprowadzane dla użytkowników rożnych wersji PowerPoint, ale idealnie gdy uczestnicy mają najnowszą wersję PowerPoint czyli wersję 2019 lub 365, które bardzo ułatwiają pracę w porównaniu do poprzednich wersji.

Bardzo często pracujemy bezpośrednio na prezentacjach Klientów, ale zawsze mamy przygotowane materiały  do ćwiczeń dedykowane dla Państwa. 

PowerPoint szkolenie - Dlaczego warto zamówić? 

 

Naszą podstawową działalnością jest projektowanie prezentacji na zlecenie Klientów. Wykonujemy ok. 100 prezentacji rocznie dla Klientów z różnych branż oraz na różne okazje, dlatego wiedza którą przekazujemy jest w 100% sprawdzona i wykorzystywana na co dzień w naszym studio. 


Szkolenie trwa 3 dni po  2.5h/1dzień 

Konsultacje trwają ok 1h po ok. miesiącu od ostatniego spotkania

Szkolenie realizowane jest przez aplikację ZOOM

Prosimy o kontakt w sprawie przesłania oferty na maila: presente@presente.pl

Do oferty potrzebujemy informacje o ilości osób oraz proponowanym terminie. 

© 2020 by Presente Design. Proudly created with Wix.com

Presente - szkolenie powerpoint zaawansowany, prezentacje, szkolenie PREZI, tworzenie prezentacji power point, profesjonalne prezentacje power point, prezi Next szkolenie