top of page

KURS ONLINE
(naprawdę zaawansowane)

SZKOLENIE  POWERPOINT

NIECO WIĘCEJ O SZKOLENIU

W celu dopasowania szkolenia do grupy uczestników opracowaliśmy moduły szkoleniowe, które odpowiadają biznesowym potrzebom projektowania prezentacji. Począwszy od przyśpieszenia pracy w PowerPoint, podstawy projektowania, zaawansowane projektowanie, zaawansowane animacje oraz projektowanie prezentacji z dużą ilością danych do czytania. Moduły można łączyć ze sobą i poznawać kolejne możliwości wykorzystania programu PowerPoint.  Szkolenia PowerPoint realizujemy stacjonarnie i online. Poniżej opis poszczególnych modułów.

DLACZEGO WARTO SZKOLIĆ SIĘ U NAS?

Rocznie wykonujemy około 150 prezentacji z różnych branż. Mamy spory wgląd w to co działa i podoba się widzom. Na tej bazie wypracowaliśmy metodologię szkolenia w formie intensywnych warsztatów podczas których uczymy przede wszystkim nowych schematów używania PowerPoint oraz zasad wizualizowania zgodne

z obecnymi trendami. 

Szkolimy około 50-60 firm rocznie. Napisz do nas zapytanie, wyślemy rekomendacje oraz opinie naszych Klientów. 

Zasady pracy w PowerPoint

Zaczynamy od technicznej części szkolenia aby poznać wszystko co uczestnicy muszą wiedzieć o PowerPoint aby zacząć go używać 3 razy szybciej i zacząć zaawansowaną część dotyczącą wizualizacji graficznej. Omawiamy na praktycznych przykładach zastosowanie kluczowych funkcji PowerPoint i ich kombinacji, w formie ćwiczeń.

Musimy biegle znać kluczowe funkcje i ich pełne zastosowanie aby przejść do tworzenia bardziej skomplikowanych struktur.

wymagania 

Uczestnik przed szkoleniem powinien znać PowerPoint na poziomie podstawowym.

dla kogo

Moduł zalecany dla każdego uczestnika, który styka się z prezentacjami w swojej pracy. Bez względu na branżę, w której pracuje uczestnik  lub doświadczenie w zakresie wizualizacji danych.

teoria a praktyka

10/90

Zasady wizualizacji danych

Sposoby wizualizacji i ich odpowiedni wybór do różnych danych i informacji. Poznamy zastosowanie zasad panujących w projektowaniu prezentacji, głównie hierarchii oraz kontrastu, jak również zastosowanie balansu, white space, proporcji, oraz jednolitości.

Wykonujemy ćwiczenia związane z budowaniem infografik, wizualnie przedstawienie wykresów, tabel, timeline, grafów i wiele innych.

Ten moduł pozwoli zrozumieć elementy i zasady projektowania. Podczas tego modułu będziemy poznawali zasady kompozycji i układanie treści dla różnego rodzaju biznesowych slajdów
i sposoby na ich uatrakcyjnienie.

wymagania 

Uczestnik przed szkoleniem powinien znać podstawy PowerPoint i umieć dodawać teksty
i zdjęcia, tworzyć wykresy, tabele itp. tworzyć proste prezentacje. 

dla kogo

Dla osób z działów sprzedaży, marketingu, hr, finansów, administracji i inne. Bez względu na branżę, w której pracuje uczestnik  lub doświadczenie w zakresie wizualizacji danych.

teoria a praktyka

30/70

Zaawansowane animacje

Sposoby na projektowanie prezentacji w taki sposób, aby łączyć slajdy ze sobą i zwiększyć flow. 

Podczas tego modułu uczymy się kilku kluczowych animacji oraz przejść pomiędzy slajdami (wypychanie, Zoom slide jak w Prezi, płynne przejścia) i ich zastosowania aby prezentacja była ciekawa dla widowni i oglądała się niemal jak film animowany. Jest to również wstęp do tego aby w przyszłości tworzyć prezentacje typu explainer video
w PowerPoint we własnym zakresie do zastosowania na Youtube, FB czy telewizor.

wymagania 

Uczestnik przed szkoleniem powinien znać animacje PowerPoint na poziomie podstawowym.

dla kogo

Uczestnicy wykonujący prezentacja na konferencje, targi, wystąpienia publiczne, podsumowania, strategie lub ogłoszenie wyników firmy. Bez względu na branżę, w której pracuje uczestnik  lub doświadczenie w zakresie wizualizacji danych.

teoria a praktyka

10/90

Prezentacje z dużą ilością danych

Moduł przedstawiający zasady związane

z budowaniem prezentacji od początku gdy mamy do przedstawienia dużą ilość danych

i celem prezentacji jest obrona założonej tezy.
Moduł jest stworzony w oparciu  o metodę piramidy, stworzoną przez McKinsey w latach 60 i stosowaną do dziś przez konsultantów biznesowych.

Metoda daje uczestnikom spójne myślenie

o całości prezentacji oraz odpowiedniej strukturze danych na slajdzie aby zachować flow informacji, opowiedzieć historię za pomocą danych i obronić swoje założenia.

Wykonujemy 4 ćwiczenia, zaczynając od prostej prezentacji, przechodząc do coraz bardziej skomplikowanych danych.

wymagania 

Uczestnik przed szkoleniem powinien już znać podstawy PowerPoint i umieć dodawać teksty i zdjęcia, tworzyć wykresy, tabele itp. tworzyć proste prezentacje

dla kogo

Uczestnicy, dla których PowerPoint jest jednym z częściej wykorzystywanych narzędzi do prezentacji z dużą ilością danych, wykresów, raportów, zestawień, slajdów do samodzielnego zapoznania, podsumowań, prezentacji dla zarządu.

teoria a praktyka

30/70

Premiera 04.2024

Zostaw email aby skorzystać 
z promocyjnej ceny

Twoje informacje zostały pomyślnie przesłane!

Wybierz formę szkolenia:

Jesteśmy dumni, że mogliśmy współpracować z niesamowitymi Klientami

zaawansowane

Learning-rafiki.png

szkolenie PowerPoint 

zaawansowane szkolenie biznesowe z projektowania prezentacji w PowerPoint

Obraz6.jpg

Trener

Adam Stachowski

Założyciel presente design, kreator, grafik, trener, pasjonat nowych technologii.

 

Wiedzę, doświadczenie i umiejętności projektowania prezentacji wykorzystuje podczas wykonywania prezentacji dla największych firm polskich i międzynarodowych, jak również szkoleń z projektowania. W trakcie swojej kariery zawodowej szkolił  m.in. :

AEGON, Trynity, InPost, Grafton, HRK, Liberty Direct, Adampol, Maspex, Toyota, ING, KPMG, Wrigley, Orange, Colgate Palmolive, Budimex, HBO, DUON, Sitech, SEAT, Orbis, Elektrotim, WCTT, ASSECO, KGHM, PGNiG, PZU i wiele innych.

Szkolenie PowerPoint
bottom of page