Follow Pinterest's board Pin pets on Pinterest.
Prezi
 
PROJEKTOWANIE  PREZENTACJI PREZI

W presente design projektujemy niezapomniane prezentacje, indywidualne koncpecje do każdego projektu, dobieramy odpowiednie czcionki, zdjęcia, grafiki i schematy. Wszystko tak, aby prezentacja była profesjonalna i nowoczesna. Chcesz wiedzieć, dlaczego jeszcze warto wybrać Prezi? Przeczytaj artykuł (kliknij tutaj)

 

JAK PRACUJEMY?

Prześlij nam informacje dotyczące Twojej prezentacji. Ile zakładasz slajdów, ile masz czasu na przemówienie oraz gdzie prezentacja będzie przedstawiana.

Zakładamy, że Ty jesteś ekspertem w swojej dziedzinie a my zajmujemy się oprawą graficzną prezentacji. Jeśli masz, to prześlij również materiały, dane, wykresy i tabele, a my zajmiemy się zaprojektowaniem spójnej i profesjonalnej prezentacji w Prezi. Na podstawie infomacji przygotowujemy 2 - 3 koncepcje prezentacji do wyboru, czyli wstępny szablon Prezi wraz z przykładowymi slajdami. Trwa to zazwyczaj od 2 do 3 dni. Po akceptacji koncepcji przystępujemy do realizacji koljenych slajdów. Ta część trwa w zależności od liczby slajdów, od 3 - 7 dni. Następnie przedstawiamy prezentacje do akceptacji. Jeśli pojawią się poprawki, wykonujemy je na bieżąco. 

Często wspieramy klientów również podczs eventów. Jesteśmy na miejscu i szybko pomagamy wprowadzać zmiany. 

 

ZOBACZ NASZE PORFOLIO:

 

CZYM JEST PREZI?

Prezi to aplikacja online ( www.prezi.com ), które obecnie jest najbardziej innowacyjnym narzędziem do prezentowania swoich idei. Miliony użytkowników PREZI potwierdzają jednogłośnie, że nie ma obecnie lepszego, ogólnodostępnego narzędzia do stworzenia nieszablonowej i nowoczesnej prezentacji. 

 

 

PRZEDSTAWIANIE PREZENTACJI PREZI

 

Prezentacje PREZI udostępniamy na wskazane konto PREZI klienta, tak aby klient mógł zrobić kopię projektu na swoje konto, jak również w formacie edytowalnym na PREZI Desktop (dostępna po wykupieniu licencji PRO), formacie do odtwarzania offline oraz PDF.  

Prezentację PREZI można prowadzić bez połączenia z internetem. Funkcja ściągnięcia prezentacji PREZI do trybu offline daje możliwość prezentowania  w dowolnym miejscu - nawet tam, gdzie nie ma internetu!

 

Copyright © 2009-2015 innovative services All rights reserved.
prezentacje, prezentacje power point, prezentacje prezi, prezentacje projektowanie, prezentacje tworzenie, prezentacje Wrocław, prezentacje na zlecenie, prezentacje firmowe, prezentacje ppt, prezentacje prezi.com, wykonanie prezentacji, tworzenie prezentacji, poprawianie prezentacji

strony internetowe Wałbrzych HM sp. z o.o. www.hm.pl | hosting www.hb.pl