SZKOLENIE

POWERPOINT

ZAAWANSOWANE

25/03/2020 Warszawa

06/05/2020 Warszawa

ZAAWANSOWANE SZKOLENIE POWERPOINT

 

Podczas całego dnia warsztatów uczestnicy będą angażowani w rozmaite zadania i ćwiczenia, w czasie których poznają metody oraz sposoby projektowania prezentacji. Warsztaty nie dotyczą początkowej nauki programu PowerPoint. Tutaj  uczestnicy dowiedzą się, jak wykorzystać zmysł wizualny do przedstawiania własnych myśli za pomocą slajdów. Podczas warsztatów  zostanie dokonany przegląd zasad tworzenia slajdów i na każdym etapie zostaną wykonane praktyczne ćwiczenia. Uczestnicy dowiedzą się, jak te zasady stosować w praktyce. 

Szkolenie PowerPoint - Opis warsztatów

 

Etap 1 -  czas trwania: 2h

10 najważniejszych narzędzi wspierających czytelność slajdów. W pierwszej części szkolenia uczestnicy nauczą się, jak szybko i skutecznie wykorzystywać najczęściej używane narzędzia PowerPoint w celu jasnej i klarownej prezentacji treści.

Etap 2 ​- czas trwania: 6h

Na tym etapie uczestnicy dowiedzą się, jak stosować koncepcje projektowe aby komunikat był jasny i czytelny.

Poznajemy 5 głównych błędów w projektowaniu slajdów oraz jak sobie z nimi radzić. 

Podczas tego etapu projektujemy ok. 20 różnych slajdów aby poznać możliwości układania informacji na slajdach, animacji oraz przejść pomiędzy nimi. Poznajemy również nowe koncepcje prezentacji jak Zoom oraz Płynna zmiana, co pozwala osiągnąć efekt zbliżony do Prezi.

 

Dodatkowo uczestnicy sprawdzą, jak zastosować kontrast, przepływ, hierarchię,

jedność, bliskość i odstęp do przekazywania informacji oraz tworzenia między

nimi relacji. Odkryją kolejno znaczenie struktury, stylu i spójności prezentacji.

Uczestnicy dowiedzą się, jak przekształcać informacje w skuteczne narzędzie

komunikacji, ilustrując statystyki, wykresy, teksty, skomplikowane informacje

w sposób jasny i klarowny.

 

Przedstawione zostaną techniki, które ułatwią wybieranie właściwych narzędzi

do pracy, podkreślanie tego to, co ważne, i utrzymywanie prostoty prezentacji.

Dla kogo jest zaawansowane szkolenie z PowerPoint?

Jeśli zastanawiasz się, czy nasze zaawansowane kursy PowerPoint będą odpowiednie dla Ciebie, to powinieneś przede wszystkim zadać sobie trzy pytania:

  • Czy znasz podstawy PowerPoint i umiesz przygotować proste prezentacje?

  • Czy czujesz, że coś można zrobić szybciej i ładniej ale czegoś Ci brakuje?

  • Czy chcesz aby wygląd prezentacji był bardziej czytelny i klarowny dla odbiorców?

Jeśli na wszystkie z nich odpowiedź brzmi „tak”, to z pewnością nasze kursy z PowerPointa będą dla Ciebie bardzo ciekawe i inspirujące! Co ważne, samo szkolenie trwa jedynie osiem godzin, co sprawia, że jest ono maksymalnie skondensowane. Podczas całego dnia warsztatów będziesz mógł aktywnie uczestniczyć w szeregu zadań i ćwiczeń, które mają na celu lepsze poznanie metod oraz sposobów projektowania całej prezentacji. Jednocześnie postaramy się też pomóc każdemu z uczestników w wykorzystaniu zmysłu wizualnego, co jest niezbędne do skutecznego przekazywania własnych myśli i pomysłów za pomocą slajdów. Spora część naszego zaawansowanego szkolenia z PowerPointa poświęcona będzie także najważniejszym zasadom tworzenia kolejnych elementów prezentacji oraz najczęstszym błędom popełnianych przez niedoświadczonych użytkowników. Efektem naszego kursu będzie wielokierunkowe rozbudowanie teoretycznej i praktycznej wiedzy oraz umiejętności w zakresie przygotowania prezentacji w PowerPoint. Serdecznie zapraszamy do zapisów!

PowerPoint szkolenie - Dlaczego warto zamówić? 

 

Naszą podstawową działalnością jest projektowanie prezentacji na zlecenie Klientów. Wykonujemy ok. 100 prezentacji rocznie dla Klientów z różnych branż oraz na różne okazje, dlatego wiedza którą przekazujemy jest w 100% sprawdzona i wykorzystywana na co dzień w naszym studio. 


Szkolenie trwa 1 dzień / 8 godzin

Zakładamy 3 przerwy podczas szkolenia: dwie krótkie kawowe i jedna dłuższa na lunch. 

 

Koszt: 650zł netto (23%VAT)

Komputer: Każdy uczestnik przychodzi z własnym komputerem

Szkolenie może być  przeprowadzane dla użytkowników rożnych wersji PowerPoint, ale idealnie gdy uczestnicy mają najnowszą wersję PowerPoint czyli wersję 2019 lub 365, które bardzo ułatwiają pracę w porównaniu do poprzednich wersji.

Terminy:

25/03/2020 Warszawa

06/05/2020 Warszawa

Miejsce szkolenia: Centrum Szkoleniowe Pankiewicza, ul Wspólna 56, Warszawa

BONUS: Każdy uczestnik szkolenia otrzymuje pakiet materiałów szkoleniowych, w skład których wchodzi unikalny szablon z 150 slajdami, które mają zaawansowane animacje!

Zgłoszenia prosimy kierować mailowo: presente@presente.pl lub za pomocą formularza poniżej:

Zapisy na szkolenie

 

© 2020 by Presente Design. Proudly created with Wix.com

Presente - szkolenie powerpoint zaawansowany, prezentacje, szkolenie PREZI, tworzenie prezentacji power point, profesjonalne prezentacje power point, prezi Next szkolenie