Obraz4.jpg

(naprawdę)

ZAAWANSOWANE SZKOLENIE

POWERPOINT online

Szkolenie otwarte - termin 16,17,18 grudzień 2020

ZAAWANSOWANE SZKOLENIE POWERPOINT 

STUDIO PRESENTE DESIGN

Projektujemy prezentacje od 2010 Zespół który na co dzień pracuje z programem Prezi, PowerPoint, Photoshop, AE i inne

Dostarczamy najwyższej jakości prezentacje dla największych firm polskich i międzynarodowych m.in. ORANGE, AEGON, COLGATE PALMOLIVE, VW, SKODA, KIA, MASPEX, KPMG, EY, PZU, KGHM, ING, i wiele innych.

SZKOLENIA

Szkolenia PREZI i PowerPoint są dodatkową usługą wprowadzoną przez presente design i jest to dzielenie się doświadczeniem i najlepszymi praktykami w zakresie projektowania prezentacji.

TEDX

Wspieramy polskie edycje konferencji TEDx

NAGRODY

Presente design jest zdobywcą międzynarodowej nagrody Prezi Awards 2014 oraz Prezi Awards 2015 za najlepszą prezentacje!

NAS

Obraz6.jpg

Trener

Adam Stachowski

założyciel presente design, kreator, grafik, trener, pasjonat nowych technologii. Z prezentacjami związany od 2009 roku jako jeden z pierwszych użytkowników i tester nowych funkcjonalności w PREZI. 

Uczestnik corocznych spotkań użytkowników PREZI podczas „PREZI DAY”

w Amsterdamie i Nowym Yorku.  Wiedzę na temat projektowania prezentacji uczył się od najlepszych międzynarodowych trenerów takich jak Nancy Duarte, założycielki  Durate.com - największej na świecie agencji projektowania prezentacji, podczas szkolenia w San Francisco  USA oraz  Garr’a Reynolds’a, autor bloga presentationzen.com podczas szkolenia w Paryżu.

 

Wiedzę, doświadczenie i umiejętności projektowania prezentacji wykorzystuje podczas wykonywania prezentacji dla największych firm polskich

i międzynarodowych, jak również szkoleń z projektowania.

W trakcie swojej kariery zawodowej miał okazję szkolić od 2010 roku m.in. :

AEGON, Trynity, InPost, Grafton, HRK, Liberty Direct, Adampol, Maspex, Toyota, ING, KPMG, Wrigley, Orange, Colgate Palmolive, Budimex, HBO, DUON, Sitech, SEAT, Orbis, Elektrotim, WCTT, ASSECO, KGHM, PGNiG, PZU i wiele innych.

Obraz7.jpg

NIECO WIĘCEJ O SZKOLENIU

Podczas całego dnia warsztatów uczestnicy będą angażowani w rozmaite zadania i ćwiczenia, w czasie których poznają metody oraz sposoby projektowania prezentacji. Warsztaty nie dotyczą początkowej nauki programu PowerPoint. Tutaj  uczestnicy dowiedzą się, jak wykorzystać zmysł wizualny do przedstawiania własnych myśli za pomocą slajdów. Podczas warsztatów  zostanie dokonany przegląd zasad tworzenia slajdów i na każdym etapie zostaną wykonane praktyczne ćwiczenia. Uczestnicy dowiedzą się, jak te  zasady stosować w praktyce. W szkoleniach zamkniętych staramy się pracować na slajdach zbliżonych do identyfikacji wizualnej Klienta. 

ZAKRES SZKOLENIA

POWERPOINT

10 trików w PowerPoint

do projektowania zaawansowanych slajdów

Kompozycja i układanie treści

dla różnego rodzaju slajdów (tytułowe, informacyjne, wykresy, tabele, infografiki i wiele innych)

Animacje i flow w prezentacji

Poznajemy proste i skuteczne techniki animacji informacji oraz metody łączenia slajdów oraz nadawani płynności prezentacji

Dla kogo jest zaawansowane szkolenie z PowerPoint?

Jeśli zastanawiasz się, czy nasze zaawansowane kursy PowerPoint będą odpowiednie dla Ciebie, to powinieneś przede wszystkim zadać sobie trzy pytania:

  • Czy znasz podstawy PowerPoint i umiesz przygotować proste prezentacje?

  • Brakuje Ci pomysłów jak układać dane na slajdach?

  • Czy czujesz, że coś można zrobić szybciej i ładniej ale czegoś Ci brakuje?

  • Czy chcesz aby wygląd i układ prezentacji był bardziej czytelny i klarowny dla odbiorców?

Jeśli na wszystkie z nich odpowiedź brzmi „tak”, to z pewnością nasze kursy z PowerPointa będą dla Ciebie bardzo ciekawe i inspirujące! Co ważne, samo szkolenie trwa około 9 godzin, co sprawia, że jest ono maksymalnie skondensowane. Podczas całego dnia warsztatów będziesz mógł aktywnie uczestniczyć w szeregu zadań i ćwiczeń, które mają na celu lepsze poznanie metod oraz sposobów projektowania całej prezentacji. Jednocześnie postaramy się też pomóc każdemu z uczestników w wykorzystaniu zmysłu wizualnego, co jest niezbędne do skutecznego przekazywania własnych myśli i pomysłów za pomocą slajdów. Spora część naszego zaawansowanego szkolenia z PowerPointa poświęcona będzie także najważniejszym zasadom tworzenia kolejnych elementów prezentacji oraz najczęstszym błędom popełnianych przez niedoświadczonych użytkowników. Efektem naszego kursu będzie wielokierunkowe rozbudowanie teoretycznej i praktycznej wiedzy oraz umiejętności w zakresie przygotowania prezentacji w PowerPoint. 

Dodatkowe informacje dotyczące zaawansowanego szkolenia PowerPoint:

Uczestnicy mogą mieć rożne wersje PowerPoint, ale idealnie gdy mają najnowszą wersję PowerPoint czyli wersję 2019 lub 365, które bardzo ułatwiają pracę w porównaniu do poprzednich wersji.

PowerPoint szkolenie - dlaczego warto uczestniczyć? 

Naszą podstawową działalnością jest projektowanie prezentacji na zlecenie Klientów. Wykonujemy ok. 100 prezentacji rocznie dla Klientów z różnych branż oraz na różne okazje, dlatego wiedza którą przekazujemy jest w 100% sprawdzona i wykorzystywana na co dzień w naszym studio. 

Dlaczego jeszcze warto uczestniczyć? 

Gratisy i bonusy! Czeka na Ciebie ok 200 slajdów z gotowymi materiałami graficznymi, które możesz łatwo skopiować i dostosować do swoich potrzeb!

Koszt: 400zł netto ( 492zł brutto) / osobę


Szkolenie trwa 3 dni:

16.12.2020 - godzina 9:00 - 11:30 

17.12.2020 - godzina 9:00 - 11:30 

18.12.2020 - godzina 9:00 - 12:00

 

Konsultacje trwają ok 1h po ok. miesiącu od ostatniego spotkania

Wiedzę, którą poznasz podczas szkolenia będziesz mógł od razu zastosować w praktyce. Jeśli podczas pracy pojawią się pytania, zapisz je a następnie połącz się na konsultacje, podczas których spróbujemy Ci pomóc. 

 28.01.2021 - godzina 10:00 - 11:00 

Szkolenie realizowane jest przez aplikację ZOOM

KONTAKT

email: presente@presente.pl

tel: +48 509 580 927

© 2020 by Presente Design. Proudly created with Wix.com

Presente - szkolenie powerpoint zaawansowany, prezentacje, szkolenie PREZI, tworzenie prezentacji power point, profesjonalne prezentacje power point, prezi Next szkolenie

prezi design, powerpoint design, the best powerpoint presentation, the best powerpoint business presentation

Tel: +48 509-580-927 | presente@presente.pl