Follow Pinterest's board Pin pets on Pinterest.
Szkolenie Prezi i PowerPoint » Szkolenie PowerPoint zaawansowane

 

ZAAWANSOWANE WARSZTATY POWERPOINT

ZAOSZCZĘDŹ MNÓSTWO GODZIN, DZIĘKI TRIKOM I TECHNIKOM ZAPREZENTOWANYCH PODCZAS SZKOLENIA!

 

Prawdziwy sekret PowerPoint:

Pracuj mądrze, nie ciężko! 

Podczas całego dnia warsztatów uczestnicy będą angażowani w rozmaite zadania i ćwiczenia, w czasie których poznają metody oraz sposoby projektowania prezentacji pozwalające spojrzeć na nią w nowy  sposób. Warsztaty nie dotyczą początkowej nauki programu Power Point. Tutaj uczestnicy dowiedzą się, jak wykorzystać swój zmysł wizualny do przedstawiania własnych myśli w taki sposób, by odbiorca je zrozumiał, przetworzył i zapamiętał.

 

Opis warsztatów:

 

Etap 1

W pierwszej części szkolenia uczestnicy nauczą się, jak szybko i skutecznie wykorzystywać narzędzia PowerPoint. Jeśli CTR C i CTR V to Twoje jedyne skróty - to tutaj poznasz ich więcej, jak również skróty w funkcjonalnościach PowerPoint. Przedstawione zostaną niezbędne zasady i metody pozwalające przyśpieszyć pracę z PowerPoint nawet o 200%!!

Etap 2

Uczestnicy skupią się na tym, jak budować relację i komunikować się z publicznością w sposób bardziej znaczący i wciągający. Poprzez ćwiczenia nauczą się o tym, co i dlaczego powinni wiedzieć o swojej publiczności. Dowiedzą się także, jak odkryć i zdefiniować potrzeby odbiorców - 
i jak korzystać z tych informacji w celu skutecznego przekazania komunikatu.

Opierając się na tym, czego dowiedzą się na temat odbiorców,  uczestnicy określą, co jest główną myślą ich prezentacji i jaka idea jej przyświeca.  W tej części zostanie wykonany przegląd technik, dzięki którym możliwe staje się uzyskanie stanu równowagi pomiędzy logiką a emocjami zawartymi
w prezentacji, tak aby maksymalnie zaangażować widownie.

Na tym etapie uczestnicy dowiedzą się, jak stosować koncepcje projektowe - strukturę, przepływ, kolor, tekst, obraz - aby komunikat był jasny i znaczący. Kursanci sprawdzą, jak zastosować kontrast, przepływ, hierarchię, jedność, bliskość i odstęp do przekazywania informacji oraz tworzenia między nimi relacji. Odkryją kolejno znaczenie struktury, stylu i spójności prezentacji.

Uczestnicy dowiedzą się, jak przekształcać informacje w skuteczne narzędzie komunikacji, ilustrując statystyki, wykresy, teksty, skomplikowane informacje w sposób jasny i klarowny dla widza. Przedstawione zostaną techniki, które ułatwią wybieranie właściwych narzędzi do pracy, podkreślanie tego to, co ważne, i utrzymywanie prostoty prezentacji. Podczas warsztatów  zostanie dokonany przegląd podstawowych zasad tworzenia slajdów. Uczestnicy dowiedzą się, jak te  zasady stosować w praktyce.   

Dla kogo jest to szkolenie?

Jeśli spędzasz minimum 3 godziny w tygodniu projektując prezentacje, czujesz że nie wykorzystujesz w pełni potencjału PowerPointa, robisz slajdy używając narzędzi dookoła i masz wrażenie, że możnaby to zrobić prościej - to chyba czas się spotkać na szkolniu. 

 

Chcesz zorganizować szkolenie zamknięte, dla wybranej grupy osób to ten wariant jest idealny. Szkolimy na terenie całej Polski, w języku polskim i angielskim.

 

Aby otrzymać ofertę na warsztaty  zaawansowane z PowerPoint, prześlij nam informacje dotyczące:

  • ilości osób (szkolimy również indywidualnie), 
  • miejsce szkolenia  (czy będzie potrzebna sala, catering)
  • zakres szkolenia 
  • orientacyjny termin

Kontakt: presente@presente.pl lub (+48) 509 580 927

 

Copyright © 2009-2015 innovative services All rights reserved.
prezentacje, prezentacje power point, prezentacje prezi, prezentacje projektowanie, prezentacje tworzenie, prezentacje Wrocław, prezentacje na zlecenie, prezentacje firmowe, prezentacje ppt, prezentacje prezi.com, wykonanie prezentacji, tworzenie prezentacji, poprawianie prezentacji

strony internetowe Wałbrzych HM sp. z o.o. www.hm.pl | hosting www.hb.pl